JAN SVENNUNGSSON, fotografi, 1989-90, signerad a tergo på ramen.
"Målområde". Bildstorlek ca 54 x 82 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Konstnären Ola Billgrens samling.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK