976801

OLA KOLEHMAINEN

C-print laminerad på plexiglas, signerad a tergo.

"Exchange of Plates with Kristjan II", 2006. Upplaga 2/3. 47 x 61 cm.

Proveniens
Galerie Anhava, Helsingfors.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 9 timmar

    Utropspris: 18 000 SEK

    3 000
    300 EUR
    352 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1 9 dec 23:153000SEK
    1 8 dec 21:102000SEK
    1 7 dec 17:26500SEK