HELENA BLOMQVIST, C-print, akrylglas, aluminium signerad Helena Blomqvist och numrerad 3/5 a tergo.
"I shall be released", 2003. C-print, akrylglas, aluminium 100 x 78 cm. Total upplaga 5 + 2 AP.
Proveniens
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK