982510

MARIANNE LINDBERG DE GEER

Oljekrita på papper signerad och daterad a tergo.

"RABBIT TALES - A STUDY IN POSTCOITAL DEPRESSION", 86,5 x 66 cm inklusive ram utförd av konstnären.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

louise.wrede@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 20 000 SEK

    Slutpris

    15 000
    1 439 EUR
    1 674 USD

    Budhistorik (10 bud)
    Acceptpris på 15 000 SEK uppnåddes