Emanuel Röhss

(Sverige, Född 1985)
Emanuel Röhss
(Sverige, Född 1985)

EMANUEL RÖHSS, akryl på duk, signerad och daterad 2016 a tergo.

"Intro Glendower Ave 3". 90 x 150 cm.

Klubbat pris
22 000
1 952
2 037
Utropspris
28 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 dec 2017 17:48
22 000 SEK
14 dec 2017 17:47
21 000 SEK
14 dec 2017 17:47
20 000 SEK
14 dec 2017 17:47
20 000 SEK
14 dec 2017 17:47
19 500 SEK
14 dec 2017 17:47
19 000 SEK
14 dec 2017 17:46
18 500 SEK
14 dec 2017 17:45
18 000 SEK
14 dec 2017 17:39
17 500 SEK
14 dec 2017 17:39
17 000 SEK
14 dec 2017 17:39
17 000 SEK
14 dec 2017 17:30
16 500 SEK
13 dec 2017 21:28
16 000 SEK
13 dec 2017 20:49
15 500 SEK
12 dec 2017 23:06
15 000 SEK
11 dec 2017 19:35
5 400 SEK
9 dec 2017 11:24
5 200 SEK
8 dec 2017 23:02
5 000 SEK
8 dec 2017 13:19
3 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19