956542

Roger Risberg

(Sverige, 1956-2011)
Roger risberg, färgkrita och tusch på papper, monogramsignerad rr och daterad -90.

ROGER RISBERG, färgkrita och tusch på papper, monogramsignerad RR och daterad -90.

"Prinsessan och hästen". 33 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram. Smutsig.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
1 400
136
153
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
12 okt 2017 20:26
1 400 SEK
12 okt 2017 16:13
1 300 SEK
12 okt 2017 16:13
1 200 SEK
10 okt 2017 16:24
1 110 SEK
10 okt 2017 16:23
1 010 SEK