956830

Albert Johansson

(Sverige, 1926-1998)
Albert johansson, olja på pannå, signerad.

ALBERT JOHANSSON, olja på pannå, signerad

"Målning" 61 x 92 cm.

Obetydliga repor.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privatsamling, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Klubbat pris
24 300
2 334
2 647
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
23 okt 2017 22:47
24 300 SEK
23 okt 2017 22:47
23 300 SEK
23 okt 2017 22:45
21 300 SEK
23 okt 2017 22:45
20 300 SEK
23 okt 2017 22:44
19 700 SEK