956852

Eric H Olson

(Sverige, 1907-1995)
Eric h olson, akryl på duk, signerad a tergo.

ERIC H OLSON, akryl på duk, signerad a tergo

Utan titel. 33 x 41 cm. Utförd omkring år 1985.

Obetydligt ytsmuts.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privatsamling, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Klubbat pris
4 500
432
490
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 okt 2017 22:45
4 500 SEK
23 okt 2017 22:45
4 400 SEK
23 okt 2017 21:45
3 250 SEK
15 okt 2017 18:29
3 050 SEK
15 okt 2017 17:03
2 850 SEK