Ulf Rahmberg

(Sverige, Född 1935)
Ulf Rahmberg
(Sverige, Född 1935)

ULF RAHMBERG, blandteknik på papper, monogramsignerad och daterad 1983 a tergo

Utan titel. 24 x 31 cm.

Oramad. Hanteringsveck. Limrester a tergo

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat Samling, Stockholm.

Klubbat pris
2 300
218
250
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
1 nov 2017 21:55
2 300 SEK
1 nov 2017 21:12
2 100 SEK
1 nov 2017 21:12
2 087 SEK
1 nov 2017 21:11
1 987 SEK
1 nov 2017 21:11
1 887 SEK
1 nov 2017 21:11
1 787 SEK
1 nov 2017 21:11
1 687 SEK
26 okt 2017 23:35
1 587 SEK
24 okt 2017 18:51
1 487 SEK
23 okt 2017 15:04
1 000 SEK
23 okt 2017 11:47
555 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89