957720

MODELL AV ÅNGLOK, med tender, "Lion", tillverkad av Gunnar Eriksson, 1980- /90-tal, spårvidd 3,5 tum

Modell av ånglok, med tender, "lion", tillverkad av gunnar eriksson, 1980- /90-tal, spårvidd 3,5 tum.

Trä , mässing och lackerad metall. Längd 64,5 cm, bredd 13,5 cm, höjd 27 cm.

Slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
33 000
3 224
3 698
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
22 okt 2017 19:55
33 000 SEK
22 okt 2017 19:55
32 000 SEK
22 okt 2017 19:54
31 000 SEK
22 okt 2017 19:54
30 000 SEK
22 okt 2017 19:54
29 000 SEK