957737

MODELL AV ÅNGLOK, med tender, "240 Leeuwenhoek", tillverkad av Gunnar Ericsson, 1980- /90-tal, spårvidd 3,5 tum.

Modell av ånglok, med tender, "240 leeuwenhoek", tillverkad av gunnar ericsson, 1980- /90-tal, spårvidd 3,5 tum.

I metall, bland annat mässing. Total längd ca 98 cm, bredd 17 cm, höjd 30 cm.

Slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
42 000
4 103
4 706
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 okt 2017 19:51
42 000 SEK
8
22 okt 2017 17:55
40 000 SEK
21 okt 2017 19:15
32 000 SEK
21 okt 2017 17:39
30 000 SEK
17 okt 2017 20:24
15 000 SEK