Maj Bring

(Sverige, 1880-1971)
Maj Bring
(Sverige, 1880-1971)

MAJ BRING, olja på duk.

Porträtt i blått. 62 x 50 cm.

Ytsmuts, krackelyr, märken efter spännramen.

Klubbat pris
3 858
342
361
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 okt 2017 19:09
3 858 SEK
29 okt 2017 19:09
3 658 SEK
29 okt 2017 16:57
3 200 SEK
29 okt 2017 16:57
3 000 SEK
26 okt 2017 11:19
2 000 SEK