Maj Bring

(Sverige, 1880-1971)
Maj Bring
(Sverige, 1880-1971)

MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad 1916.

Trädgårdsscen. 32 x 38 cm.

Klubbat pris
21 000
1 992
2 280
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
29 okt 2017 19:48
21 000 SEK
29 okt 2017 19:48
20 000 SEK
29 okt 2017 19:48
19 500 SEK
8
29 okt 2017 19:48
19 000 SEK
29 okt 2017 12:48
17 000 SEK
8
29 okt 2017 12:48
16 500 SEK
8
29 okt 2017 11:32
15 500 SEK
29 okt 2017 11:32
15 000 SEK
28 okt 2017 20:45
12 500 SEK
8
28 okt 2017 20:45
12 000 SEK
8
28 okt 2017 16:20
10 500 SEK
28 okt 2017 16:20
10 000 SEK
26 okt 2017 22:31
8 000 SEK
26 okt 2017 22:21
6 500 SEK
26 okt 2017 18:02
5 200 SEK
25 okt 2017 21:27
5 000 SEK
23 okt 2017 23:03
4 000 SEK
21 okt 2017 14:59
3 600 SEK
20 okt 2017 10:12
3 400 SEK
19 okt 2017 20:16
3 200 SEK
19 okt 2017 16:01
3 000 SEK