Maj Bring

(Sverige, 1880-1971)
Maj Bring
(Sverige, 1880-1971)

MAJ BRING, olja på pannå, signerad och otydligt daterad.

Hamnscen. 38 x 46 cm.

Repor, ytsmuts.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
29 okt 2017 22:31
3 000 SEK
29 okt 2017 22:23
2 800 SEK
29 okt 2017 21:09
2 600 SEK
29 okt 2017 21:08
2 400 SEK
29 okt 2017 21:04
2 200 SEK
29 okt 2017 21:02
2 000 SEK
29 okt 2017 19:43
1 700 SEK
29 okt 2017 19:30
1 600 SEK
29 okt 2017 9:56
1 500 SEK
28 okt 2017 20:18
1 000 SEK
28 okt 2017 15:22
700 SEK
28 okt 2017 14:59
600 SEK
27 okt 2017 20:49
550 SEK
19 okt 2017 20:15
500 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

29. Poul Kjaerholm, dagbädd, "PK-80", Fritz Hansen, Danmark 2007.
Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK