Arne Jones E1299

Maj Bring

(Sverige, 1880-1971)
Maj Bring
(Sverige, 1880-1971)

MAJ BRING, olja på pannå, signerad Maj Bring och daterad - 58.

Lyftkranar. 61 x 50 cm.

Ytsmuts. Repor.

Klubbat pris
6 800
645
738
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
29 okt 2017 22:30
6 800 SEK
29 okt 2017 22:30
6 600 SEK
29 okt 2017 22:29
6 400 SEK
29 okt 2017 22:28
6 200 SEK
29 okt 2017 22:28
6 200 SEK
29 okt 2017 22:28
6 000 SEK
29 okt 2017 22:26
5 000 SEK
29 okt 2017 21:03
4 200 SEK
29 okt 2017 9:52
2 500 SEK
25 okt 2017 21:46
2 000 SEK
22 okt 2017 19:35
1 100 SEK
19 okt 2017 21:36
1 000 SEK