Metalcraft Pure Oil Company Tanker truck. USA, 1930-tal.

Stomme i pressad stålplåt. Längd 39 cm.

Färgbortfall. Slitage. Repor. Rostangrepp. Ej funktionstestad. Batterihållaren till belysningen saknas.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 okt 2017 21:53
1 700 SEK
4 okt 2017 10:10
1 600 SEK
4 okt 2017 1:07
1 500 SEK
25 sep 2017 18:40
300 SEK