MEKANISKT FLYGPLAN, litograferad plåt, "Air France" Joustra 1930-tal.

Längd 41 cm. Bredd 52 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 okt 2017 22:24
1 600 SEK
5 okt 2017 14:32
1 500 SEK
3 okt 2017 20:17
1 000 SEK
28 sep 2017 19:53
800 SEK
28 sep 2017 17:11
700 SEK
26 sep 2017 22:45
500 SEK
25 sep 2017 23:39
350 SEK
25 sep 2017 21:51
300 SEK