MEKANISKA LEKSAKER, 2 st bland annat Bandi "Golden -Jet 18" Japan, 1900-talets mitt.

Bandi Racerbil "Golden-Jet 18" längd 32 cm.
Troligen Tomiyama Racerbåt. Friktionsdrift med vev. Längd 25 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
5 okt 2017 22:04
1 200 SEK
5 okt 2017 22:04
1 125 SEK
5 okt 2017 21:55
1 025 SEK
5 okt 2017 21:55
975 SEK
5 okt 2017 21:54
825 SEK
5 okt 2017 21:54
775 SEK
3 okt 2017 20:18
650 SEK
3 okt 2017 20:18
600 SEK
26 sep 2017 10:17
450 SEK
26 sep 2017 10:17
400 SEK
25 sep 2017 14:54
300 SEK