SAMLING MEKANISKA LEKSAKER, BLAND ANNAT "Frog Interceptor Fighter Mark IV" England 1930-tal.

Mettoy Militärflygplan "K5083" Längd 31 cm. Bredd 43 cm.
MG röd sportbil, 1930-tal. Längd 20 cm. Nyckel.
International Model Aircraft. Triangs Works Merton London "Frog Interceptor Fighter Mark IV. Originalkartong.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 okt 2017 21:58
1 000 SEK
3 okt 2017 18:24
800 SEK
25 sep 2017 11:58
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

406. Martin Kippenberger, "Untitled (Hotel Chelsea)".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
65 000

ditt bud
Fair warning
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK