AB SKOGLUND & OLSSON GEFLE, TANKBIL OCH MÖJLIGEN ARCADE BUICK COUPE CAST IRON TOY, 1927

Tankbil SETO 113 AB Skoglund & Olsson Gefle. 1920/30-tal. Längd 27 cm.
Buick i gjutjärn med gummidäck med texten The republic Rubber Co. Youngstown O. Längd 20 cm.

Märken. Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall.
SETO 113 med dåliga gummidäck.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 okt 2017 22:51
1 800 SEK
5 okt 2017 22:51
1 700 SEK
5 okt 2017 21:49
1 633 SEK
5 okt 2017 21:49
1 533 SEK
3 okt 2017 9:37
1 500 SEK
2 okt 2017 21:49
1 333 SEK
28 sep 2017 19:55
800 SEK
28 sep 2017 16:50
600 SEK