MEKANISKA MILITÄRFORDON, 2 st bland annat Josef Neuhierl JNF TYSKLAND CA 1939.

Litograferad plåt.
Stabsbil No 30 med fyra soldater. Gummihjul. Längd 21+15 cm.
US JEEP med tre soldater ARNOLD 1950-tal. Längd 17 cm. Nyckel finns.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Arnold-jeepe med skada vindruta.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 okt 2017 22:06
1 600 SEK
5 okt 2017 22:06
1 500 SEK
5 okt 2017 21:56
1 400 SEK
5 okt 2017 15:07
1 300 SEK
5 okt 2017 6:09
1 200 SEK
25 sep 2017 22:39
1 100 SEK
25 sep 2017 14:56
1 000 SEK