958175

LEKSAKSBILAR, 3 st, Järnehall, Enwex och ASSAR, 1940-TAL.

Leksaksbilar, 3 st, järnehall, enwex och assar, 1940-tal.

StyrXakt Järnehall, gjutmetall. Längd 27 cm. Fragment av originalkartong.
Sålbilen Enwex Alingsås. Originalkartong. Längd 20 cm.
Assar, längd 19,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.
StyrXakt-bilen saknar ratt och en navkapsel. Repor.

Klubbat pris
1 601
155
175
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 okt 2017 22:44
1 601 SEK
6 okt 2017 19:39
1 501 SEK
6 okt 2017 19:39
1 422 SEK
6 okt 2017 10:54
1 322 SEK
6 okt 2017 10:48
1 222 SEK