LEKSAKSBILAR, 3 st, Järnehall, Enwex och ASSAR, 1940-TAL.

StyrXakt Järnehall, gjutmetall. Längd 27 cm. Fragment av originalkartong.
Sålbilen Enwex Alingsås. Originalkartong. Längd 20 cm.
Assar, längd 19,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.
StyrXakt-bilen saknar ratt och en navkapsel. Repor.

Klubbat pris
1 601
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 okt 2017 22:44
1 601 SEK
6 okt 2017 19:39
1 501 SEK
6 okt 2017 19:39
1 422 SEK
6 okt 2017 10:54
1 322 SEK
6 okt 2017 10:48
1 222 SEK
6 okt 2017 6:34
927 SEK
6 okt 2017 1:06
877 SEK
5 okt 2017 22:33
827 SEK
3 okt 2017 20:19
777 SEK
3 okt 2017 20:19
750 SEK
2 okt 2017 21:50
550 SEK
2 okt 2017 17:40
500 SEK
26 sep 2017 19:07
450 SEK
26 sep 2017 19:07
400 SEK
25 sep 2017 22:08
350 SEK
25 sep 2017 19:57
300 SEK