SCHUCO, motorcykel litograferad plåt, "CURVO 1000" 1940/50-tal.

Originalkartong samt nyckel samt bruksanvisning. Längd 12 cm. Höjd 8 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 okt 2017 22:50
1 300 SEK
26 sep 2017 1:14
1 200 SEK
26 sep 2017 1:14
1 120 SEK
25 sep 2017 17:55
1 100 SEK
25 sep 2017 17:55
1 000 SEK
25 sep 2017 17:51
870 SEK
25 sep 2017 17:51
820 SEK
25 sep 2017 15:21
300 SEK