SCHUCO, "Combinato 4003" Tyskland, 1950/60-tal.

Combinato 4003, rödlackerad. Urverksdriven. Längd 19 cm.
Originalkartong Nyckel finns.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Originalkartong med mindre skada.

Klubbat pris
1 700
149
155
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 okt 2017 21:38
1 700 SEK
6 okt 2017 21:38
1 616 SEK
6 okt 2017 19:35
1 600 SEK
6 okt 2017 10:34
1 500 SEK
5 okt 2017 22:54
1 400 SEK
4 okt 2017 16:25
1 300 SEK
4 okt 2017 16:25
1 200 SEK
4 okt 2017 16:25
1 200 SEK
2 okt 2017 20:29
1 100 SEK
2 okt 2017 20:29
1 000 SEK
29 sep 2017 12:45
750 SEK
29 sep 2017 12:45
700 SEK
28 sep 2017 13:50
556 SEK
28 sep 2017 13:50
506 SEK
28 sep 2017 13:50
454 SEK
28 sep 2017 13:50
404 SEK
25 sep 2017 15:21
300 SEK