KREUGER & STENSRUD, 2 st sportbilar, bland annat "Tommybilen" Sverige/Norge, 1950-talets början.

Röd och grön lackerad aluminium. Längd 23-30 cm.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Vinröda bilen med skadad ratt. Repor.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 okt 2017 22:43
1 300 SEK
6 okt 2017 18:51
1 200 SEK
5 okt 2017 20:01
1 100 SEK
5 okt 2017 20:01
1 100 SEK
4 okt 2017 11:46
1 000 SEK
4 okt 2017 11:46
950 SEK
4 okt 2017 11:45
900 SEK
4 okt 2017 11:45
850 SEK
4 okt 2017 10:29
800 SEK
28 sep 2017 9:54
750 SEK
28 sep 2017 9:53
700 SEK
28 sep 2017 9:53
700 SEK
27 sep 2017 19:51
650 SEK
27 sep 2017 19:51
600 SEK
27 sep 2017 19:51
600 SEK
25 sep 2017 11:56
300 SEK