MEKANISKA LEKSAKER, 3 st, bland annat "ARABIAN" Robert Rühl 1950-tal.

"Arabian" med originalkartong.
Röd ML Memo "M 406" Frankrike, 1930/40-tal Längd 28 cM.
Röd MZ 55O U.S Zone. Längd 23 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 okt 2017 10:22
650 SEK
3 okt 2017 20:18
600 SEK
3 okt 2017 20:18
600 SEK
29 sep 2017 20:09
500 SEK
29 sep 2017 20:09
450 SEK
29 sep 2017 20:08
400 SEK
29 sep 2017 20:08
350 SEK
25 sep 2017 11:57
300 SEK