Anders Beckman

(Sverige, 1907-1967)
Anders Beckman
(Sverige, 1907-1967)

ANDERS BECKMAN, litografisk affisch, J. Olséns Litografiska Anstalt, Stockholm, 1930.

"10 Day's Winter Sports in Sweden. Scandinavian Air Express K.L.M. - A.B.A." 50 x 34,5 cm. Oramad.

Monterad på duk. Gulnad. Veck. Lagningar.

Klubbat pris
3 950
349
364
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 nov 2017 22:41
3 950 SEK
5 nov 2017 22:41
3 750 SEK
5 nov 2017 22:41
3 500 SEK
5 nov 2017 20:12
2 700 SEK
29 okt 2017 22:06
2 000 SEK
29 okt 2017 18:10
700 SEK
28 okt 2017 1:11
600 SEK
27 okt 2017 8:02
350 SEK
26 okt 2017 19:20
300 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14