Madeleine Pyk – en samling F769

SMÖRSTAKE, allmoge, Delsbo, Hälsingland 1800-tal

Svarvad och målad i rött och blått. I botten bomärke IAP. Höjd 35 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
1 125
107
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 nov 2017 21:48
1 125 SEK
12 nov 2017 21:15
1 025 SEK
4 nov 2017 8:44
975 SEK
2 nov 2017 15:30
800 SEK
2 nov 2017 9:12
750 SEK
1 nov 2017 12:07
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79