Madeleine Pyk – en samling F769

LÅNGBÄNK /SÄTE, allmoge, 1800-tal

Furu. Längd 363 cm, sitthöjd 48 cm.

Slitage. Torrsprickor. Hackmärken.

Klubbat pris
3 900
370
425
Utropspris
4 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2017 22:06
3 900 SEK
12 nov 2017 22:02
3 700 SEK
8
12 nov 2017 22:01
3 500 SEK
12 nov 2017 21:57
3 300 SEK
12 nov 2017 15:19
3 100 SEK
12 nov 2017 13:43
2 400 SEK
12 nov 2017 12:07
2 200 SEK
10 nov 2017 13:15
2 000 SEK
8 nov 2017 21:58
1 800 SEK
6 nov 2017 0:07
1 100 SEK
2 nov 2017 6:15
1 000 SEK
1 nov 2017 21:42
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79