Madeleine Pyk – en samling F769

FLASKA, 17-1800-tal

FLASKA, 17-1800-tal

Gröntonat glas. Höjd 28 cm.

Slitage. Tillverkningsdefekter.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 nov 2017 21:45
1 000 SEK
12 nov 2017 21:45
855 SEK
12 nov 2017 21:44
805 SEK
12 nov 2017 21:44
755 SEK
12 nov 2017 21:44
705 SEK
12 nov 2017 21:44
655 SEK
12 nov 2017 21:22
605 SEK
8 nov 2017 19:56
555 SEK
2 nov 2017 15:16
505 SEK
1 nov 2017 16:10
405 SEK
1 nov 2017 15:34
355 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79