Madeleine Pyk – en samling F769

KÖTTKRONA, allmoge, Smidesjärn, 1800-1900-tal

Rund. Fyra krokar. Höjd ca 60 cm.

Slitage. Övre hängningskrok ej ursprungligt tillhörande.

550
52
60
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
12 nov 2017 13:39
550 SEK
9 nov 2017 20:46
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79