KISTA, allmoge, Halland, märkt GHD 1846

Målad i blått. Fronten med kransar av rosor. Locket med dekor av tulpaner och stiliserade stjärnor. Längd 140 cm, bredd 62 cm, höjd 66 cm.

Slitage. Smärre skador. Färgbortfall. Maskstungen. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Klubbat pris
3 800
337
355
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
12
12 nov 2017 21:32
3 800 SEK
11
12 nov 2017 21:30
3 600 SEK
12
12 nov 2017 21:29
3 400 SEK
11
12 nov 2017 21:28
3 200 SEK
9
12 nov 2017 21:28
3 000 SEK
9
12 nov 2017 21:16
2 800 SEK
10
12 nov 2017 21:16
2 600 SEK
9
12 nov 2017 21:12
2 400 SEK
10
12 nov 2017 21:12
2 200 SEK
9
12 nov 2017 9:09
1 900 SEK
8
12 nov 2017 9:09
1 800 SEK
8
9 nov 2017 18:07
1 650 SEK
9 nov 2017 18:07
1 550 SEK
8
9 nov 2017 10:13
1 450 SEK
9 nov 2017 10:13
1 350 SEK
9 nov 2017 10:12
1 300 SEK
8
9 nov 2017 10:12
1 200 SEK
5 nov 2017 20:18
1 100 SEK
3 nov 2017 23:08
1 000 SEK
3 nov 2017 23:08
1 000 SEK
3 nov 2017 22:10
650 SEK
3 nov 2017 22:10
600 SEK
3 nov 2017 17:18
550 SEK
3 nov 2017 17:17
500 SEK
2 nov 2017 18:14
450 SEK
2 nov 2017 10:14
400 SEK
1 nov 2017 21:17
350 SEK
1 nov 2017 15:08
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79