Madeleine Pyk – en samling F769

KALK, allmoge, Lima, Dalarna, 1800-tal.

Målad. Svarvad. Höjd 10,5 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

1 200
114
131
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
12 nov 2017 21:44
1 200 SEK
12 nov 2017 21:43
800 SEK
2 nov 2017 22:00
700 SEK
2 nov 2017 5:33
400 SEK
1 nov 2017 14:34
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79