Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPETT, bleckplåt. 18-1900-tal.

Rutmönstrad dekor. Uppsvängt krön. Höjd 35 cm, bredd 18 cm.

Slitage. Smärre lagning. Anlupen.

Klubbat pris
3 000
285
327
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 nov 2017 22:09
3 000 SEK
7 nov 2017 11:19
2 600 SEK
2 nov 2017 15:52
2 200 SEK
1 nov 2017 18:51
2 000 SEK
1 nov 2017 14:36
350 SEK
1 nov 2017 13:15
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79