Madeleine Pyk – en samling F769

VINDFLÖJEL, smidesjärn, märkt PIS 1726

Genombruten med hängande löv. Monterad på bräda. Höjd 120 cm.

Slitage. Skador. Rostangrepp. Toppen med bristning. Löv saknas.

Klubbat pris
3 200
304
349
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 nov 2017 22:01
3 200 SEK
12 nov 2017 22:01
3 100 SEK
11 nov 2017 9:57
3 000 SEK
8 nov 2017 18:35
2 700 SEK
2 nov 2017 16:22
2 500 SEK
1 nov 2017 21:42
500 SEK
1 nov 2017 20:02
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79