Madeleine Pyk – en samling F769

BARNSTOL, allmoge, 1800-talets mitt

Originalmålning i brunt. Svängda ben kopplad benställning. Sitthöjd 33,5 cm.

Slitage. Sits något böjd, ett ben med avslag. Limmad sits.

Klubbat pris
900
85
98
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 nov 2017 21:55
900 SEK
12 nov 2017 20:41
850 SEK
12 nov 2017 20:40
800 SEK
12 nov 2017 20:05
750 SEK
11 nov 2017 23:28
700 SEK
2 nov 2017 9:12
650 SEK
2 nov 2017 8:28
400 SEK
2 nov 2017 7:51
350 SEK
1 nov 2017 13:25
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79