RUDOLF CARLBORG, Akvarell, signerad R. Carlborg och daterad 1950.
"Sammanträdet" (Kv. Gråmunkeholmen 1 och 2, Birger Jarlstorg 2, Bengt Oxenstiernas palats9, 1893). Akvarell 34,5 x 31,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Svag missfärgning efter passepartout.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK