Arne Jones E1299

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på pannå, signerad och daterad -47.

Komposition. 32 x 40 cm.

Smärre fläckar.

900
85
98
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 dec 2017 15:11
900 SEK
16 dec 2017 7:25
800 SEK
10 dec 2017 22:31
550 SEK
10 dec 2017 20:56
500 SEK
9 dec 2017 11:44
300 SEK