Madeleine Pyk – en samling F769

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Figur i landskap. 95 x 100 cm. Oramad.

Smärre ytslitage.

Klubbat pris
3 900
370
425
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
17 dec 2017 17:04
3 900 SEK
17 dec 2017 17:03
3 700 SEK
17 dec 2017 17:01
3 500 SEK
17 dec 2017 17:01
3 300 SEK
17 dec 2017 17:01
3 200 SEK
17 dec 2017 16:39
3 000 SEK
16 dec 2017 15:07
2 800 SEK
16 dec 2017 7:30
2 600 SEK
12 dec 2017 23:49
800 SEK
10 dec 2017 22:26
550 SEK
10 dec 2017 15:42
500 SEK
8 dec 2017 17:14
300 SEK