IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad 1964.
"Vid Mareotis, Egypten". 105 x 116 cm. Oramad.
Smärre slitage.
Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
17 dec 2017 17:09
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
17 dec 2017 17:06
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
17 dec 2017 16:23
3 200 SEK
17 dec 2017 13:41
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 dec 2017 7:23
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
14 dec 2017 22:15
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 dec 2017 17:35
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 dec 2017 18:31
1 000 SEK
10 dec 2017 9:34
500 SEK
9 dec 2017 18:38
450 SEK
9 dec 2017 11:45
400 SEK
8 dec 2017 20:29
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1