Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad 1964.

"Vid Mareotis, Egypten". 105 x 116 cm. Oramad.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
17 dec 2017 17:09
4 000 SEK
17 dec 2017 17:06
3 500 SEK
17 dec 2017 16:23
3 200 SEK
17 dec 2017 13:41
3 000 SEK
16 dec 2017 7:23
2 800 SEK
14 dec 2017 22:15
1 600 SEK
13 dec 2017 17:35
1 500 SEK
11 dec 2017 18:31
1 000 SEK
10 dec 2017 9:34
500 SEK
9 dec 2017 18:38
450 SEK
9 dec 2017 11:45
400 SEK
8 dec 2017 20:29
300 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

193. Terry O'Neill, "Brigitte Bardot, Spain, 1971".
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
270 000 SEK