Madeleine Pyk – en samling F769

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Komposition. 95 x 100 cm. Oramad.

Smärre ytslitage.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
17 dec 2017 17:23
4 200 SEK
17 dec 2017 15:23
4 000 SEK
17 dec 2017 15:23
3 900 SEK
17 dec 2017 15:22
3 700 SEK
17 dec 2017 15:22
3 500 SEK
17 dec 2017 10:52
3 300 SEK
17 dec 2017 10:52
3 100 SEK
16 dec 2017 20:58
3 000 SEK
16 dec 2017 15:58
2 800 SEK
16 dec 2017 15:16
2 500 SEK
16 dec 2017 7:20
2 209 SEK
9 dec 2017 17:25
700 SEK
9 dec 2017 12:14
600 SEK
8 dec 2017 23:01
400 SEK
8 dec 2017 20:28
350 SEK
8 dec 2017 17:11
300 SEK