Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -65.

"Grupp mot grönska". 35 x 51 cm.

Duken uppklistrad på pannå. Krackelyr.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 dec 2017 16:23
1 500 SEK
16 dec 2017 7:20
1 350 SEK
12 dec 2017 20:04
550 SEK
10 dec 2017 15:41
500 SEK
9 dec 2017 11:41
300 SEK