Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad.

"Parkbild". 50 x 50 cm.

Smärre slitage. Duken uppklistrad på pannå.

Klubbat pris
3 400
323
369
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 dec 2017 17:17
3 400 SEK
17 dec 2017 16:27
3 200 SEK
16 dec 2017 7:19
2 700 SEK
9 dec 2017 17:26
1 100 SEK
9 dec 2017 16:11
1 000 SEK
9 dec 2017 11:32
300 SEK