Madeleine Pyk – en samling F769

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad.

Landskap. 34 x 34 cm.

Smärre slitage. Duken uppklistrad på pannå.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 dec 2017 17:30
1 500 SEK
17 dec 2017 17:30
1 450 SEK
16 dec 2017 7:19
1 350 SEK
12 dec 2017 23:53
500 SEK
9 dec 2017 11:32
300 SEK