Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -49.

Sittande kvinna. 102 x 85 cm.

Krackelyr.

Klubbat pris
6 400
607
695
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 dec 2017 17:38
6 400 SEK
11 dec 2017 17:38
6 200 SEK
10 dec 2017 19:40
6 000 SEK
10 dec 2017 19:39
5 000 SEK
10 dec 2017 15:46
1 000 SEK
10 dec 2017 9:34
550 SEK
9 dec 2017 16:10
500 SEK
9 dec 2017 11:43
300 SEK