Madeleine Pyk – en samling F769

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Figurkomposition. 120 x 130 cm. Oramad.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 dec 2017 17:13
4 800 SEK
17 dec 2017 17:12
4 600 SEK
17 dec 2017 17:12
4 400 SEK
17 dec 2017 17:11
4 200 SEK
17 dec 2017 17:10
4 000 SEK
17 dec 2017 16:47
3 750 SEK
16 dec 2017 21:20
3 100 SEK
16 dec 2017 15:55
2 900 SEK
16 dec 2017 15:13
2 400 SEK
16 dec 2017 7:27
2 200 SEK
15 dec 2017 19:05
1 500 SEK
10 dec 2017 22:28
1 100 SEK
10 dec 2017 15:45
1 000 SEK
9 dec 2017 11:39
500 SEK