Madeleine Pyk – en samling F769

Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.

Komposition. 130 x 120 cm. Oramad.

Smärre slitage.

Klubbat pris
6 200
588
673
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 dec 2017 17:18
6 200 SEK
17 dec 2017 17:18
6 000 SEK
17 dec 2017 17:17
5 600 SEK
17 dec 2017 17:17
5 400 SEK
17 dec 2017 17:17
5 200 SEK
17 dec 2017 17:17
5 200 SEK
10 dec 2017 22:15
4 800 SEK
10 dec 2017 9:33
500 SEK
9 dec 2017 18:38
350 SEK
9 dec 2017 11:38
300 SEK