Ivar Morsing

(Sverige, 1919-2009)
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)

IVAR MORSING, olja på duk, signerad.

Träd. 152 x 135 cm. Oramad.

Krackelyr. Smärre färgbortfall.

Klubbat pris
5 200
493
565
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
15 dec 2017 20:21
5 200 SEK
15 dec 2017 20:21
5 000 SEK
14 dec 2017 20:35
4 600 SEK
14 dec 2017 20:35
4 400 SEK
9 dec 2017 16:08
4 000 SEK
9 dec 2017 14:27
3 500 SEK
9 dec 2017 11:37
3 200 SEK
8 dec 2017 23:35
3 000 SEK
8 dec 2017 22:25
1 200 SEK
8 dec 2017 22:06
1 000 SEK