980015
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41

Motiv av palett och målartub, med texten: "Målat vintern 40-41". 59,5x67 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
5 700
533
589
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 nov 2017 22:21
5 700 SEK
12 nov 2017 22:21
5 500 SEK
12 nov 2017 22:11
5 200 SEK
12 nov 2017 21:32
5 000 SEK
11 nov 2017 15:59
3 001 SEK